Sie haben Fragen?

Wir stehen Ihnen gerne mit weiteren Informationen zur Verfügung

Personalabteilung: +49 2452 962 210
E-Mail: jobs@trotec.com

Satış Temsilcisi İstanbul (m/w)

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde en önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Bu sermayenin başarısı uluslararası bir ekipte çalışmak isteyen yüksek motivasyonlu ve yetkili çalışanlara bağlıdır.

 

Bizimle İşiniz

Tercihen İstanbul çevresinden İstanbulda bulunan tüm müşterilerimiz ile ilgilenmek ve aynı zamanda bu müşteri kitlesini müzakere becerisi ve sistemli bir yaklaşım ile daima yeni müşteri kazanarak genişletmek.
Kapsamlı bir danışma çerçevesinde müşterilerimizin aynı zamanda işletmecilik ve pazarlama tecrübenizden faydalanmaları.

Sizden Beklentimiz

Kariyerinizde yeni bir başlangıç yapmak ister misiniz? Trotec Endüstri Ürünleri Ticaret Ltd. Şti. olarak size bu olanağı sunmak ve uzun sürecek bu yolda sizlerle beraber yürümek istiyoruz. Bu alanda daha önceki mesleki deneyimleriniz ve mesleki eğitiminiz bir artıdır.
Müşterilerimiz Velinimetimizdir. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Aynı zamanda ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.
Bizimle çalıştığınızda uluslararası bir ekipte çalışacağınız için yabancı dil konuşmanız birçok faaliyetler için bir avantajdır. Trotec Endüstri Ürünleri Ticaret Ltd. Şti., çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlamayı ve evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak büyümeyi amaçlar.

Size Sunduklarımız

İster iş hayatına yeni başlayanlar olsun ister meslek eğitimi başarıyla tamamlamış veya birkaç yıllık mesleki deneyimli bir profesyonel olsun: Yüksek motivasyon sizden - eğitim ve geliştirme programları bizden. Amacımız sizlerle başladığımız kariyer yolculuğunda gelişme fırsatlarını birlikte yakalamaktır.

Kendi potansiyelinizi ve gücünüzü fark etmeniz, araştırıcı ve sorgulayıcı bakış açısı kazanmanız, zaman değeri, bilinci ve duyarlılığı, iç yönetim, hedef belirleme ve pozitif iletişim konularında kendi kendinizi yönetebilme becerinizle, öğrenmenin yaşam tarzı ve alışkanlığa dönüşmesini sağlamanız yolunda sizin yanınızda olmak istiyoruz.

 

Bize ulaşmak için başlayacak yolculuğa hazır mısınız? Şirketimize internet aracılığıyla iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Lütfen özgeçmişinizin yanında mümkün giriş tarihi ve maaş beklentilerinizi bildiriniz.

Herhangi bir soru işareti kaldıysa, lütfen Mehdi Bey ile görüsünüz 0212 438 56 55

Die Unternehmensgruppe  |  Messen  |  Blog  |  Jobs  |  Kontakt  |  Impressum  |  Datenschutzerklärung  |  Sitemap
Social